Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Дистанційне навчання дітей, та віддалена робота значно підвищують рівень стресу у батьків (дослідження)

Дистанційне навчання дітей, та віддалена робота значно підвищують рівень стресу у батьків (дослідження)

Майже половина батьків дітей віком до 18 років у США стверджують, що рівень їхнього стресу, пов’язаний з пандемією коронавірусу є високим, а керування навчанням дітей в Інтернеті є важливим джерелом стресу для багатьох із них. Про це свідчать дані опитування Американської Психологічної Асоціації (APA).

Коли глобальна пандемія продовжується, і батьки намагаються пристосуватися до нових умов догляду за дітьми, роботою та навчанням у школі, зростає навантаження на психічне здоров'я для батьків, застерігає APA. Водночас значна частина американців, розповідають що головною причиною зростаючого стресу під час пандемії є економіка, робота.

"Для багатьох батьків ця ситуація може стати непосильною, коли вони стикаються з зростаючими потребами уваги до дітей вдома, одночасно працюючи, до цього додаються можливі фінансові виклики під час цієї, небаченої раніше, кризи", - розповідає Артур Ч. Еванс-молодший, доктор наук, головний виконавчий директор APA.

"Діти - уважні спостерігачі, вони спостерігають і часто помічають та реагують на стрес чи тривогу у своїх батьків, вихователів, однолітків та громади. Батьки повинні приділити трохи більше уваги піклуванню також про себе та спробувати зробити все можливе, щоб демонструвати дітям здорові способи подолання стресу та тривоги".

Дослідження про Стрес в Америці (2020 р). "Стрес у час коронавірусу", том 1, проводилось соціологічною компанією Том Харріс ( The Harris Poll) з 24 квітня по 4 травня 2020 р, та відбувалося в мережі інтернет. Дослідники опитали 3013 дорослих віком від 18 років, які проживають у Сполучених Штатах. Це перше, з щонайменше трьох щомісячних обстежень здійснених у співпраці з APA та “Опитуваннями Харріса”, що оцінюють вплив пандемії на стрес.

Результати опитування показали, що 46% батьків розцінюють, що середній рівень їхнього стресу, пов’язаного з пандемією коронавірусу є високим (від 8 до 10 за 10-бальною шкалою, (1 означає «мало стресу або взагалі немає», а 10 - означає «великий стрес» )). Водночас лише 28% опитуваних, які не мають дітей віком до 18 років, повідомляють їх рівень стресу є високим.

У ситуації закриття шкіл та віддаленої роботи у батьків, останнім стає складно координувати графіки своїх дітей. 71% батьків кажуть, що управління дистанційним навчанням для дітей є важливим джерелом стресу для них та сім’ї.

Батьки частіше, ніж особи без дітей, частіше висловлюють турботи, щодо основних потреб. Наприклад, доступ до їжі та житла - є важливим джерелом стресу для сімей з дітьми (70% порівняно з 44%). Інші значними чинниками батьківського стресу є доступ до медичних послуг (66% проти 44%) та відсуть ключових подій в житті, таких як весілля та випускні церемонії (63% проти 43%).

джерело: “sciencedaily.com


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]