Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

"Недарма я наївся цибулі". Вживання певних продуктів у своїй дієті, робить чоловіків привабливішими для представниць прекрасної статі, - дослідження.

"Недарма я наївся цибулі". Вживання певних продуктів у своїй дієті, робить чоловіків привабливішими для представниць прекрасної статі, - дослідження.

Виявляється, що вживання певних продуктів у вашій дієті, може впливати не лише на вашу вагу, але й вашу популярність серед жінок, стверджують науковці на сторінках видання "Scientific Ammerican".


Як стверджують автори дослідження на тему харчових звичок чоловіків, та їх привабливості серед жінок. Вживання певної їжі в тому числі й часнику, робить запах чоловіків більш привабливим для протилежної статі. Також жінки схильні вважати таких чоловіків більш чоловічими та сексуальними. 

У серії досліджень, проведених у 2016 році та опублікованих вперше у виданні  "Appetite", 42 чоловіків вживали у своїй дієті свіжий часник, або харчувались капсулами із часниковим екстрактом, а після цього носили ватні підкладки під пахвами протягом 12 годин, з метою передати на них запах після вживання такої їжі.  

Згодом ті ж самі чоловіки повторили процедуру і передали ватні підкладки дослідникам, але цього разу вони вже не вживали часнику у своїй дієті. Тоді підкладки з запахами передали 14 жінкам, які мали оцінити аромати на отриманих ватних зразках за шкалою привабливості для їхнього носа. 
Як виявилось усі жінки, оцінили запахи тіла чоловіків, коли вони вживали часник набагато вище - ( запахи тіла чоловіків з гострою дієтою здавались їм більш маскулінними приємними та приваблими), аніж ті запахи, які виділяли чоловіки на безчасниковій дієті.  Для того щоб ефект привабливості часникової дієти був помітним, чоловіки мали з'їдати приблизно 4 зубці часнику або 1000 міліграм часникового екстрату,  протягом 12 годин.

Як припускають автори дослідження, такий вплив часнику на чоловічу привабливість може бути пов'язаним також із тим, що часник збільшує рівень антиоксидантів, природнім способом. А також вбиває хвороботворні бактерії, що натомість, змінює запах чоловічого поту і таким чином, сигналізує жінкам про хороше здоров'я потенційного партнера.

Як стверджує етолог Житка Фіалова з (Jitka Fialová) Карлового університету в Празі - провідний автор дослідження:"Жінки можуть також використовувати сигнали із запаху тіла, щоб знайти партнера, який може забезпечити їм якісну їжу." 

У раніших дослідженнях вченими також було встановлено, що вживання продуктів, які містять значну кількість каротиноїдів (як дині чи морква) також позитивно впливає на оцінку сексуальної привабливості чоловіка серед жінок.

за матеріалами:SA

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]