Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Часи нарцисизму. Аналіз самооцінки "Покоління Y" в подкасті "Hidden Brain" від NPR

Часи нарцисизму. Аналіз самооцінки "Покоління Y" в подкасті "Hidden Brain" від NPR

Автори програми "Hidden Brain" на американській радіостанції NPR присвятили новий випуск питанню нарцисизму в суспільстві, особливо серед так званої "Генерації Y" або " Millennials" (осіб які народилися після 1981 року й до 2000)
Експерт із цього питання - Жан Твендж (Jean Twenge), автор книги "Покоління Я та Епідемія Нарцисизму" . Роботи про зростання Я" та що це означає для суспільства. Окрім критики "покоління Y", авторка намагається всебічно охопити значення цього покоління у суспільстві. Вона намагається отримати уявлення про те, як американська культура змінюється з плином часу і як школа, робота, і майже все інше, можливо, змінюватиметься разом з ним.
Ось деякі із спостережень авторки:
1) В цілому, Millennials просто є більш самозакоханими, аніж попередні покоління. Тобто, вони отримують вищі бали в опитувальнику визначення нарцистичної особистості "Narcissistic Personality Inventory" В цьому опитувальнику людей, наприклад, просять дати відповідь на питання як вони ставляться до тверджень типу "У мене є природний талант впливати на людей" і "Я люблю дивитися на себе в дзеркало." тощо.
2) Більше батьків дають своїм дітям унікальні імена. У 50-их роках, у США, третина хлопчиків та чверть дівчаток отримували імена із 10 найпопулярніших імен того часу. Сьогодні, менш ніж одне із десяти дітей отримує популярне ім'я.
3) Тексти популярних пісень сьогодення теж є більш зосередженими на собі.
Так само як книги, де фрази "Я особливий" та "все про мене" ("all about me") (авторка досліджувала електронні версії книжок, де шукала й порівнювала повторюваність даних фраз в американській літературі різних часів) зустрічаються значно частіше зараз.
4) Використання соціальних медіа веде до того що люди сприймають себе у більш позитивному світлі. А величезна частина Millennials дуже люблять соціальні медіа.
Також про те, які ризики і позитиви для самооцінки покоління Y веде за собою така зміна сприйняття себе, та чому все частіше молоді люди почувають себе менш щасливими, аніж попередні покоління слухайте у подкасті "Hidden Brain" та читайте у книжці "Generation Me and The Narcissism Epidemic", які варто додати до своєї бібліотеки.
http://www.npr.org/…/me-me-me-the-rise-of-narcissism-in-the…
‪#‎психологія‬ ‪#‎новини‬ ‪#‎книги‬ ‪#‎books‬ ‪#‎подкасти‬

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]