Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Люди схильні обирати різні канали соціального обміну, в залежності від емоційного змісту новин - дослідження.

Люди схильні обирати різні канали соціального обміну, в залежності від емоційного змісту новин - дослідження.
flickr.com
Спілкування та обмін інформацією є одним із головних аспектів соціального життя людини. Обмін інформацією між людьми забезпечує соціальні зв'язки, зміцнює наше відчуття приналежності до групи, сприяє взаємодії між людьми. З приходом інтернету, мобільного зв'язку та інших новітніх засобів комунікації, явище соціального обміну інформацією перестало бути тільки взаємодією віч-на-віч, - тепер, усе частіше, ми ділимося важливими для нас подіями, з іншими людьми через соціальні медіа, втрачаючи при цьому деякі невербальні аспекти спілкування (вираз обличчя, жести тощо).  

Нове дослідження,  проведене американськими вченими з університету Вісконсин-Медісон (UW-Madison) допомагає нам зрозуміти, які змінився обмін інформацією з приходом у наше життя соціальних медіа та особливості цього явища під назвою "Social Sharing".


Автором дослідження, опублікованого у виданні "Computers in Human Behavior" є Каталіна Тома, доцент кафедри комунікаційних мистецтв в UW-Madison "Соціальний шерінг (обмін інформацією через соціальні медіа та засоби зв'язку) є настільки поширеним явищем, що інколи відчувається, ніби подія насправді не є реальною, поки ви не поділитесь нею із кимось іншим", - каже К. Тома.

Участь у дослідженні, К. Томи та  Міни Чой (аспірант того вищого навчального закладу), узяли понад 300 студентів-бакалаврів Університету Вісконсин-Медісон. Досліджувані мали стежити за тим як обмін інформацією через нові медіа впливає на їхні емоції. Свої переживання студенти записували у щоденники, де вказували якою інформацією вони поділились та як почувались після того як відбулась подія, та після того як вони поділилися нею за допомогою соцмереж. 

Результати показують, що майже 70 % від усього соціального обміну в дослідженні відбувалося через якийсь тип медіа; чи це були текстові повідомлення, чи телефонні дзвінки, чи Facebook або Twitter. 

Кароліна Тома, яка вивчає вплив соціальних медіа на самопрезентацію та емоційне благополуччя особистості стверджує, що люди використовують текстові повідомлення, щоби з'єднатись з іншими людьми "істотним чином". Також науковець наголошує, що під час дослідження, його учасники обирали ті чи інші соціальні медіа, в залежності від психологічних потреб. Так, наприклад, якщо відбувалась якась позитивна подія, досліджувані переважно ділилися нею за допомогою текстових повідомлень та Твіттеру. Автор дослідження пояснює це тим, що СМСки та Twiiter є завжди "під рукою" завдяки смартфонам й таким чином можна бути ненав'язливим, адже ті хто читають вас у Twitter не зобов'язані відповідати вам одразу.

Натомість, коли траплялися негативні події, досліджувані надавали перевагу телефонним дзвінкам. Автори дослідження пов'язують такий вибір цього більш нав'язливого способу соціального обміну, наявністю у досліджуваних більшого виправдання, того чому вони турбують своїх партнерів.

"Ви часто чуєте, як люди кажуть про те, що коли дзвонить телефон значить це погані новини. Наші дані підтверджують цю приказку", - каже Тома.

Чой і Тома також розповіли про те, що згідно з результатами їх досліджень, соціальний обмін за допомогою медіа підсилював емоційний тон події. Так, розповідаючи у соціальних медіа позитивну про позитивну подію досліджувані відчували себе ще більш щасливими, а ділячись негативним досвідом (як, наприклад, невдала поїздка до стоматолога чи сімейна сварка) люди почувались ще гірше, негативний ефект посилювався, ставав ще більш реальним.

"Вивчення того, як люди діляться своїми важливими особистими подіями за допомогою нових засобів масової інформації і того як вони почуваються після цього - це прекрасна можливість дізнатися, те якими вони є", -  говорить К. Тома.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]