Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Проблеми із сном дорівнють пияцтву, вживанню марихуани та є причиною проблем у навчанні.

Проблеми із сном дорівнють пияцтву, вживанню марихуани та є причиною проблем у навчанні.
Студенти, які погано сплять, є набагато більш схильними до отримання поганих оцінок та кидання кидання курсу навчання, аніж їх однолітки, які висипаються добре - стверджують автори нового дослідження на тему сну.

Результати дослідження, проведеного групою вчених з університету Сент-Томас, що у Сент-Полі (Мінесота,США, показали що час сну та проблеми із сном є передумовою проблем в академічній успішності. Зв'язок між цими двома факторами є значним, оскільки кореляція між ними існувала навіть після того, як дослідники врахували інші фактори, які мають вплив на академічну успішність, таких як: клінічна депресія, почуття ізольованості, та наявність діагнозованих порушень у процесі навчання (learning disabilities), хронічних захворювань, тощо.

Також, за результатами дослідження, виявилось, що проблеми зі сном мають такий самий вплив на середній бал студентів як пияцтво та вживання марихуани.Негативний вплив порушень сну на навчання є найбільш видимим у першокурсників. Саме проблеми зі сном, а не пияцтво та наркотики, дозволили вченим точно передбачити, хто із досліджуваних прогулюватиме або кине навчання. Ці результати також були скориговані з урахуванням факторів, які могли впливати на висновки дослідження, таких як: раса, стать, зайнятість, хронічні захворювання, психіатричні проблеми (тривога). 

"Добре відпочивши, студенти краще працюють академічно і є здоровіими фізично та психологічно "-, заявили автори, Роксана Прічард , доктор філософії , ад'юнкт- професор психології і Моніка Хартманн , професор економіки в Університеті Сент- Томас в Сент -Полі (штат Міннесота). 

Аналізуючи дані отримані в 2009 Американською асоціацією охорони здоров'я, American College Health Association National College Health Assessment (NCHA), яка займається питаннями охорони здоров'я в коледжах США, Р. Прічард  намагалась знайти фактори, які прогнозують виникнення академічних проблем у студентів бакалаврату.. В аналіз були включені більш ніж 43 000 учасників. 


Авторка дослідження також вважає, що у більшості університетів студентам не вистачає  медичної інформації  про важливість сну. 

"Проблеми зі сном ніколи  не  розглядася настільки систематично, як проблеми токсикоманії. Пояснюючи важливість вирішення проблем зі сном на ранніх етапах академічного шляху студента, коледжі та університети можуть отримати істотний економічний ефект за рахунок збільшення кількості студентів, які успішно продовжать навчання» - каже Прічард.

джерело: psypost.org


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]