Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Як жування гумки впливає на те, як бачать вас інші? Відповідь вас здивує.

Як жування гумки впливає на те, як бачать вас інші? Відповідь вас здивує.
"Almost Identical" ("Майже Ідентичні"). Цей експеримент став одним із найкреативніших соціальних експериментів в історії. Автори дослідження запросили до участі в ньому ідентичних (однояйцевих) близнюків. Єдиною відмінністю між ними було те, що один із них жував жувальну гумку.  

Вчені також запросили до участі в соціальному експерименті людей, які були переконані, що вони  відвідують мистецьку виставку. Коли, відвідувачі галереї підходили до інсталяції з ідентичними близнюками, один з яких жував гумку, їм запропонували вдягти навушники. 

Після того голос у навушниках пропонував людині відповісти на запитання, котрий із двох близнюків здатний на той чи інший (позитивний або негативний) вчинок та оцінити привабливість близнюків. Питання стосувалися, наприклад, того. хто з близнюків має більше друзів, або у кого з них краще інтимне життя, чи хто з поліцейських більше схильний виписати вам штраф, якщо він зупинить вас на дорозі.

Результати дослідження шокуюче розходилися із тим, що ми звикли думати про людей, які жують гумку. 
Виявилось, що із 481 опитаних відвідувачів "виставки" 73 % людей більш позитивно оцінювали того із близнюків, який жував жувальну гумку.

Зрештою, переглянете чудове відео, яке ілюструє експеримент самі.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]