Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Ігнорування на роботі має більш негативний вплив на працівників,аніж залякування - дослідження

Ігнорування на роботі має більш негативний вплив на працівників,аніж залякування - дослідження
Остракізм (в значенні ігнорування)  на робочому місці завдає більше шкоди для фізичного та психічного благополуччя особистості, аніж переслідування або залякування, - повідомляється у новому дослідженні проведеному в Саудерскій бізнес-школі Університету Британської Колумбії (British Columbia's Sauder School of Business) - повідовляє EurekaAlert

Канадські вчені виявили, що люди. яких піддають остракізму на робочому місці набагато більш схильні до переживання відчуття незадоволеності та проблем зі здоров'ям, хоч ще донедавна ігнорування з боку соціального середовища вважали менш шкідливим, ніж, наприклад, залякування.

"Нас вчили, що ігнорування когось є соціально бажаним - якщо ви не можете сказати нічого хорошого, то краще узагалі нічого не казати"-, говорить професор Сандра Робінсон, співавтор дослідження. "Але остракізм фактично змушує людей відчувати себе більш безпорадними, такими, ніби, вони не гіднівзагалі ніякої  уваги."

Під час дослідження вчені провели ряд опитувань для вивчення проблеми. Спочатку вони встановили  що люди стабільно оцінювали ігнорування на роботі як менш соціально неприпустиме, менш шкідливе у психологічному плані, явище та менш заборонене, аніж, наприклад, домагання на робочому місці. 

Додаткові обстеження також продемонстрували, що люди, які стверджували, що вони мають досвід ігнорування на роботі,  були значно більш схильними повідомляти про меншу відданість виконуваній роботі та менше відчуття приналежності до роботи. Також вони були більш схильними кинути свою роботу та мали значні  проблеми зі здоров'ям.

Дослідники також провели опитування працівників у канадському університеті, яке включало отримання зворотнього зв'язку щодо відчуття ізоляції та переслідування на робочому місці та порівняли отриману інформацію з плинністю кадрів через три роки після проведення опитування. Виявилось, що отримані результати значно збігалися із тими даними, які вчені отримали раніше - люди, які повідомляли про остракізм на роботі значно частіше звільнялися з роботи. 

"Існують величезні зусилля щодо боротьби зі знущаннями на робочих місцях і школах, які,є безумовно, важливими. Проте зловживання не завжди є очевидними," говорить Робінсон. "Є багато людей, які відчувають себе спокійно, будучи жертвами в їх повсякденному житті, також більшість із наших поточних стратегій боротьби з несправедливістю на робочому місці не дають їм право висловити це."

Джерело: eurekalert.org

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]