Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Безалкогольна нагорода. Смак безалкогольного пива теж активує центри задоволення у мозку і продукує дофамін.

Безалкогольна нагорода. Смак безалкогольного пива теж активує центри задоволення у мозку і продукує дофамін.
джерело: commons.wikimedia.org

Сам смак пива, без жодного вмісту алкоголю, запускає вироблення дофаміну (нейромедіатора, який зокрема відповідає за почуття щастя та ейфорії)  в мозку людини. Дія цього гормону є тісно пов'язаною із формуванням алкогольної та наркотичної залежності. 


Вчені з Indiana University School of Medicine (США) провели дослідження, участь у якому взяли 49 чоловіків. Науковці двічі проводили нейровізуалізацію, використовуючи  позитрон-емісйну томографію (ПЕТ, PET). Першого разу ПЕТ проводилась після споживання пива, другого - після споживання енергетичного напою Gatorade. Метою дослідження був пошук доказів підвищеного рівня дофаміну. 
Результати дослідження показали, що рівень дофаміну (допаміну) був значно підвищеним під час споживання напою зі смаком пива, у порівнянні, із споживанням енергетичного напою. Відмінності між рівнем гормону в обох випадках були ще більш виразними тих учасників експерименту, які мали випадки алкоголізму в сім'ї.  

"Ми вважаємо, що цей перший експеримент на людях, показує, що лише сам смак алкогольного напою, без будь-якого алкоголю, може викликати цю активність дофаміну в у центрах задоволення в мозку", - каже Девід А. Карекен, кандидат технічних наук ., професор неврології в Школі Медицини Унівеверситету Індіани і заступник директора Науково-дослідного центру алкоголю Індіани. Вчений також вважає, що сильний ефект у досліджуваних, які мали серед близьких родичів людей з алкогольною залежністю, свідчить про те, що вивільнення дофаміну у відповідь на такі, пов'язані з алкоголем сигнали, може бути спадковим чинником ризику для алкоголізму.

Учасники дослідження отримували дуже невелику кількість їх улюбленого пива - 15 мілілітрів - протягом 15-хвилинного періоду часу, що дозволяло їм смакувати пивом, не призводячи до помітних змін рівня алкоголю в крові або ефекту сп'яніння.

Також, досліджувані повідомили, що після смакування пивом, вони хотіли пити його більше. Цей ефект не спостерігався після вживання енергетичного напою, хоча багато з них говорили, що напій сподобався їм більше, аніж пиво.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]