Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

У віртуальній реальності жінки більше показують своє тіло, аніж чоловіки

У віртуальній реальності жінки більше показують своє тіло, аніж чоловіки

джерело: Google Images
Науковці з канадського університету Laval University (Квебек, Канада) проаналізували аватари учасників найбільшої у світі гри віртуальної реальності "Second Life" під кутом вибору одягу та налаштувань віртуальних аватарів учасників. Результати дослідження було опубліковано у відкритому журналі "PLOS ONE"
Група науковців під керівництвом Метью Ґуітона (Matthieu Guitton) встановила, що у віртуальному світі жіночі аватари показують більше відкритого тіла, тобто, стиль їх одягу є більш відкритим, аніж чоловічий незалежно від того, якими є пропорції тіла віртуального персонажа.
джерело: Google Images
Дослідження проводилось авторами з метою встановлення так званої "моди" у світі віртуальної реальності. Особливістю віртуальної моди є те, що вона не обмежується, такими чинниками як середовище, культура, клімат чи будова тіла і учасники віртуальної реальності можуть використовувати величезну кількість налаштувань створюючи той стиль одягу, для свого аватара який захочуть. 
Вчені проаналізували понад 400 аватарів учасників "Second Life", встановивши, що одяг 71% чоловічих аватарів закриває від 75% до 100% їх тіла, у жіночих аватарів такий показник приховування тіла становить лише 5%. . У той же час, 47% віртуальних жіночих персонажів були вдягнені в одяг, який закривав лише 25-49% їхнього тіла, чоловічих аватарів вдягнених у такий спосіб було 9%. При цьому, як зазначили науковці, місця де тіла віртуальних персонажів були  відкритими не завжди співпадали із тими частинами людського тіла, які демонструються в "реалі", як наприклад груди чи бедра, оскільки одяг багатьох персонажів був досить екстравагантним та схожим на одяг з коміксів. 
"Ці відкриття дадуть нам змогу зрозуміти те, як статеві відміності у демонструванні тіла впливають на соціальну взаємодію між людьми, як у реальному, так і у віртуальному світах", - кажуть вчені.
за матеріалами: http://phys.org

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]