Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

В прикрашених магазинах люди купують більше.

В прикрашених магазинах люди купують більше.
джерело: geograph.org.uk
Група вчених з університету у місті Маастрихт (Нідерланди) провели аналіз поведінки клієнтів, пов'язаної зі змінами елементів декорації магазинів. Дослідження проведені доктором Елізабет Брюґен (Elisabeth Brüggen) та доктором Брамом Фоубертом (Bram Foubert) підтверджують, що особлива та приваблива атмосфера в магазині, як, наприклад, святкові декорації і музика, позитивно впливають на рішення людей під час здійснення покупок. 
  Дослідження науковців з Маастрихтського університету показують, що зміна інтер'єру магазину, наприклад, меблів або зміна кольору освітлення, істотно впливає на поведінку  та ставлення покупців, що, в свою чергу, відображується на збільшенні продажів. Позитивні ефекти під час покупок проявляються у відчутті задоволення, сприйманні якості та вартості товарів, що продаються та  збільшенням лояльності клієнтів щодо торгової марки. Також, завдяки новому, несподіваному та приємному дизайну магазину клієнт схильний довше перебувати в  магазині та рекомендувати покупки в цьому магазині іншим людям, і як наслідок, - витратити більше грошей на покупки. 
   Також важливими чинниками, які впливають на видатки у новоприкрашеному магазині  є наявність або відсутність списку покупок і те чи здійснюємо ми покупки наодинці або ще із кимось. Якщо покупець йде в магазин без чітко визначеного списку закупів, тобто здійснює покупки спонтанно, він буде більш схильним витратити більше грошей. Також вигляд магазину впливає на покупця більше коли він здійснює покупки не сам, а із кимось. Вчені пов'язують  схильність витрачати більше в декорованих магазинах, коли ми з друзями з тим, що у компанії друзів люди є більш схильними обговорювати зміни, оцінювати їх, а це, згодом, впливає на позитивну оцінку магазину у більшій групі. 
  Вчені також зазначають, що вплив інтер'єру магазину на покупки є більшим при роздрібній торгівлі та спеціалізованих магазинах та зменшується при купівлі в супермаркетах, де клієнт, як правило, купує згідно з наперед запланованим списком покупок.
  "Вигляд магазину має особливий вплив у передсвятковий період. Шукаючи подарунки для близьких, часто в нас немає чітко визначених планів, розраховуючи що ідею нам запропонує, наприклад, продавець. Часто нас супроводжує хтось із родичів або друзів. Це означає що ці всі чинники, які стимулюють покупки, одночасно, впливають на нашу схильність до більших витрат  та збільшують доходи магазинів", - каже доктор Брам Фоуберт.

джерело:psychologia.net.pl

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]