Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Надто високий рівень тестостерону в чоловіка може бути спричиненим поведінкою їх матері протягом та після вагітності - вчені.

Дослідження немовлят близнюків виявило що рівень тестостерону залежить від умов навколишнього середовища.

Порівнюючи рівень тестостерону в пар п'ятимісячних близнюків (як ідентичних так і не ідентичних), вчені із університету в Монреалі (University of Montreal) встановили, що рівень тестостерону в дитинстві не визначається генетично, а радше визначається факторами навколишнього середовища, повідомляє sciencedaily.com
"Тестостерон є ключовим гормоном для розвитку чоловічих статевих органів також він є пов'язаним із рисами поведінки, такими як сексуальна поведінка та агресія", - каже автор дослідження доктор Річард Е. Трамбле (Dr. Richard E. Tremblay), з дослідницького підрозділу університету який  займається дослідженням психосоціальної дезадаптації дітей.
Дослідження проведені у Монреальському Університеті є найбільш повними з поміж тих досліджень, які проводились із новонародженими дотепер. Дослідники взяли зразки слини від 314 пар близнюків та виміряли рівень тестостерону.  Потім дослідники порівняли подібності між рівнем тестостерону однояйцевих і різнояйцевих близнюків, щоб визначити внесок генетичних та екологічних факторів. Результати показали, що відмінності в рівнях тестостерону були спричинені, в основному, через чинники навколишнього середовища.
Док. Р.Е.Трабле ствердує, що дослідження не було спрямованим на точне визначення екологічних факторів. Автори дослідження, що до факторів середовища, які впливають на рівень тестостерону в дитини можуть бути віднесені різні умови навколишнього середовища, наприклад такі як дієта матері під час вагітності, куріння матері, годування грудьми, відносини між дитиною та батьками тощо.
"Тому що наші дослідження показують, що рівень тестостерону у немовлят визначаються обставинами, в яких розвивається дитина до і після народження, подальші дослідження будуть необхідними для того, щоб з'ясувати, які саме із цих факторів є визначальними і в якій мірі вони змінюються від народження до статевого дозрівання, "- сказав Трамбле.
Результати цих досліджень відрізняються від попереднього наукового досвіду, який був сформований при дослідженні підлітків та дорослих, - результати досліджень у цих старших вікових групах вказували, що рівень тестостерону передається у спадок. 

за матеріалами www.sciencedaily.com

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]