Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Отримання вченого ступеня у більш зрілому віці покращує здоров’я - дослідження

Причиною кращого здоров'я у зрілому віці може бути отримання вищого вченого ступеню. За результатами дослідження проведеного вченими школи Арнольда з  Університету Південної Кароліни (University of South Carolina Arnold School of Public Health), отримання принаймні, ступіню бакалавра, після 25 років пов'язано з кращим станом здоров'я середини віку.
Результати дослідження були опубліковані у виданні "American Journal of Public Health". Дослідження щодо отримання вищого вченого ступеня після досягнення 25-річного віку було поєднане з нижчим рівнем вираження симптомів депресії та кращої самооцінки здоров'я у людей, які отримали диплом, ніж у тих які його не отримали.
Дослідники проаналізували дані отримані від 7179 людей, які взяли участь у національному лонґітюдному (довгостроковому) дослідженні молоді з 1979 року. Репрезентативну вибірку становили особи, у віці від 14 до 21 року у 1979.
Досліджувані були розподілені на три групи: особи без вищого навчального ступеню, особи із дипломом вищої школи та особи, які отримали диплом після навчання у школі у віці 25 років. Згідно із отриманими результатами особи з останньої групи, які досягли, принаймні, навчального ступеню "Бакалавр", характеризувались меншою кількістю депресивних симптомів і кращою самооцінкою стану їхнього здоров'я, ніж ті хто не досягли вищого наукового ступеню до середини життя, - каже керівник дослідження, асистент професора, доктор Катріна Волсеманн (Katrina Walsemann). 
Також, люди, які мали ступінь молодшого спеціаліста після 25 річного віку і які пізніше отримали ступінь бакалавра або вище, також повідомили, про поліпшення здоров'я в зрілому віці.
"Близько 38 відсотків людей, які отримують вищу освіту є у віці 25 років і більше. Значна частина осіб у США досягає своїх вищих вчених ступенів після середини 20-х років життя" -каже керівник проекту
"Наше дослідження дає попередні докази того, що продовження навчання пов'язане зі здоров'ям і розширює попередні дослідження, результати яких вказують на важливість досягнення, принаймні, ступіню бакалавра після досягнення середини 20-річного віку", каже Волсеманн.


Джерело http://www.sciencedaily.com/Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]