Full width home advertisement

Post Page Advertisement [Top]

Кинувши курити у ранньому віці, ви можете покращити свою особистість

Кинувши курити у ранньому віці, ви можете покращити свою особистість
джерело flickr.com
Кинувши курити у ранньому віці, ви можете покращити свою особистість, - стверджують науковці. І йдеться тут не про моральну чи фізичну сторону, а про ментальну.

Дослідники з Університету Міссурі, штату Колумбія   знайшли докази того, що, кидаючи курити, ви покращуєте себе в особистісному плані.
"Дані дослідження стверджують, що куріння у деяких підлітків має імпульсивний характер", - стверджує Ендрю Літтелфілд,  студент докторнатських студій відділення психології університету Міссурі.
Імпульсивна природа куріння у підлітків означає, що багато 18 річних  курців не здатні передбачити довгострокові негативні наслідки куріння. Під час дослідження було виявлено також, що особи, які мають нижчий рівень імпульсивності є більш схильними до того, щоби кинути палити.
У дослідженні університету Міссурі дослідники порівняли дані осіб у віці від 18 до 35 років, які курили та кинули курити. Вони виявили, що люди, які палили у підлітковому віці мали вищі показники за двома рисами особистості, коли вони були у юнацькому віці, це були:
  •  імпульсивність - поведінка, яка здійснюється без урахування її наслідків
  • нейротизм - відчування негативних емоцій та тривожності протягом значний проміжок часу.
Автор дослідження також встановив, що особи, які характеризуються високим рівнем імпульсивності та нейротизму є більш схильними до проявів шкідливої поведінки,зокрема куріння. Також Літтелфілдом, під час дослідження, було встановлено, що ті з курців, які кинули палити у віці 18-25 років показали зниження рівня імпульсивності та нейротизму.
Однак, також було встановленно, що у пізнішому віці, коли людина продовжує палити, імпульсивність знижується через те, що куріння стає частиною шаблону поведінки людини. "Мотиви для куріння в більш пізньому віці - звичка, спрага, втрата контролю та терпимість - є ключовими елементами тютюнової залежності і, здається, вони є більш незалежними від особистих якостей."
 "Не зважаючи на результати дослідження вживання наркотичних речовин й надалі залежить від комплексу взаємозв'язків між генетичними факторами та факторами середовища", - каже дослідник.

за матеріалами: http://psychcentral.com/ та http://munews.missouri.edu/ 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Bottom Ad [Post Page]